Rozkład jazdy Europa Buss na trasie Sandomierz - Hoorn
- Sandomierz - Połaniec - Opatowiec - Bochnia - Kraków - Trzebinia - Katowice - Gliwice - Strzelce Opolskie - Opole - Wrocław - Legnica - Krzyżowa - Olszyna - Cottbus - Potsdam - Magdeburg - Hannover - Bielefeld - Münster - Gronau (Westf.) - Enschede - Amersfoort - Amsterdam - Hoorn