Rozkład jazdy EUROMATPOL na trasie Syców - Ostrzeszów
- Syców - Pisarzowice - Mąkoszyce - Ligota - Kobyla Góra - Bierzów - Rojów - Ostrzeszów
- Syców - Bałdowice - Pisarzowice - Mąkoszyce - Ligota - Kobyla Góra - Bierzów - Rojów - Ostrzeszów
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies