Rozkład jazdy EUROMATPOL na trasie Pleszew - Gołuchów
- Pleszew - Lenartowice - Brzezie - Pleszówka - Bogusławice - Tursko - Jedlec - Gołuchów
- Pleszew - Zielona Łąka - Dobra Nadzieja - Ludwina - Janków - Kuczków - Krzywosądów - Żychlin - Krzywosądów - Karsy - Czechel - Kucharki - Szkudła - Czerminek - Gołuchów
- Pleszew - Zielona Łąka - Chorzew - Cieśle - Kajew - Wszołów - Kajew - Cieśle - Kajew - Bielawy - Pleszówka - Bogusławice - Tursko - Jedlec - Gołuchów
- Pleszew - Lenartowice - Brzezie - Pleszówka - Bogusławice - Tursko - Jedlec - Gołuchów