Rozkład jazdy EUROMATPOL na trasie Kleczew - Konin
- Kleczew - Sławoszewek - Roztoka - Józefowo - Złotków - Nieborzyn - Zberzyn - Budzisław Kościelny - Budzisław Górny - Marszewo - Dębówiec - Wilczyn - Wilczogóra - Kopydłowo - Kaliska - Gogolina - Wielkopole - Izabelin - Sławoszewek - Kleczew - Kazimierz Biskupi - Włodzimirów - Wola Łaszczowa - Posada - Konin
- Kleczew - Kazimierz Biskupi - Włodzimirów - Wola Łaszczowa - Posada - Konin
- Kleczew - Kazimierz Biskupi - Kamienica - Konin