Rozkład jazdy EUROMATPOL na trasie Kalisz - Grabów nad Prosną
- Kalisz - Chotów - Gostyczyna - Leziona - Sławin - Ołobok - Wielowieś - Zamość - Grabów-Wójtostwo - Grabów nad Prosną
- Kalisz - Chotów - Gostyczyna - Leziona - Sławin - Ołobok - Wielowieś - Zamość - Grabów-Wójtostwo - Grabów nad Prosną