Rozkład jazdy Eurobus na trasie Żohatyn - Przemyśl
- Żohatyn - Jawornik Ruski - Borownica - Brzeżawa - Lipa - Malawa - Stara Bircza - Bircza - Korzeniec - Cisowa - Krzeczkowa - Olszany - Śliwnica - Krasiczyn - Dybawka - Prałkowce - Przemyśl
- Żohatyn - Jawornik Ruski - Borownica - Lipa - Malawa - Stara Bircza - Bircza - Korzeniec - Cisowa - Krzeczkowa - Olszany - Śliwnica - Krasiczyn - Dybawka - Prałkowce - Przemyśl