Rozkład jazdy Eurobus na trasie Przemyśl - Przeworsk
- Przemyśl - Żurawica - Duńkowiczki - Orły - Zadąbrowie - Skołoszów - Radymno - Ostrów - Tuczempy - Munina - Jarosław - Wierzbna - Mirocin - Przeworsk
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies