Rozkład jazdy Eurobus na trasie Przemyśl - Ciemięrzowice
- Przemyśl - Żurawica - Duńkowiczki - Małkowice - Orły - Kolonia Drohojówka - Drohojów - Hnatkowice - Trójczyce - Wacławice - Olszynka - Kaszyce - Ciemięrzowice
- Przemyśl - Żurawica - Duńkowiczki - Małkowice - Orły - Kolonia Drohojówka - Drohojów - Hnatkowice - Trójczyce - Wacławice - Olszynka - Kaszyce - Ciemięrzowice