Rozkład jazdy Eurobus na trasie Przemyśl - Brzozów
- Przemyśl - Ostrów - Kuńkowce - Łętownia - Wapowce - Korytniki - Reczpol - Krzywcza - Ruszelczyce - Babice - Nienadowa - Dubiecko - Przedmieście Dubieckie - Bachórzec - Bachórz - Dynów - Nozdrzec - Wara - Niewistka - Obarzym - Krzemienna - Dydnia - Jabłonka - Niebocko - Grabownica Starzeńska - Humniska - Brzozów