Rozkład jazdy Eurobus na trasie Jasionka - Przemyśl
- Jasionka - Rzeszów - Łańcut - Głuchów - Kosina - Rogóżno - Nowosielce - Gwizdaj - Przeworsk - Mirocin - Wierzbna - Jarosław - Munina - Tuczempy - Ostrów - Radymno - Żurawica - Zadąbrowie - Orły - Duńkowiczki - Żurawica - Przemyśl