Rozkład jazdy Eurobus na trasie Hruszowice - Przemyśl
- Hruszowice - Gaje - Stubno - Stubienko - Barycz - Stubienko - Stubno - Starzawa - Nakło - Leszno - Torki - Medyka - Hurko - Hureczko - Przemyśl
- Hruszowice - Gaje - Stubno - Stubienko - Barycz - Stubienko - Stubno - Nakło - Leszno - Torki - Medyka - Hurko - Hureczko - Przemyśl
- Hruszowice - Gaje - Stubno - Nakło - Leszno - Torki - Medyka - Hurko - Hureczko - Przemyśl