Rozkład jazdy Eurobus na trasie Ciemięrzowice - Przemyśl
- Ciemięrzowice - Kaszyce - Olszynka - Wacławice - Trójczyce - Hnatkowice - Drohojów - Kolonia Drohojówka - Orły - Małkowice - Duńkowiczki - Żurawica - Przemyśl
- Ciemięrzowice - Kaszyce - Olszynka - Wacławice - Trójczyce - Hnatkowice - Drohojów - Kolonia Drohojówka - Orły - Małkowice - Duńkowiczki - Żurawica - Przemyśl
- Ciemięrzowice - Kaszyce - Olszynka - Wacławice - Trójczyce - Hnatkowice - Drohojów - Kolonia Drohojówka - Orły - Małkowice - Duńkowiczki - Żurawica - Przemyśl
- Ciemięrzowice - Kaszyce - Olszynka - Wacławice - Trójczyce - Hnatkowice - Drohojów - Kolonia Drohojówka - Orły - Małkowice - Duńkowiczki - Żurawica - Przemyśl