Rozkład jazdy Ekspres Bus na trasie Żmigród - Trzebnica
- Żmigród - Grądzik - Kanclerzowice - Powidzko - Przedkowice - Kaszyce Milickie - Kaszyce Wielkie - Domanowice - Brzyków - Nowy Dwór - Trzebnica
- Żmigród - Grądzik - Kanclerzowice - Powidzko - Przedkowice - Kaszyce Milickie - Kaszyce Wielkie - Domanowice - Koniowo - Brzyków - Nowy Dwór - Trzebnica
- Żmigród - Borzęcin - Sanie - Dębnica - Prusice - Wszemirów - Pawłów Trzebnicki - Małuszyn - Nowy Dwór - Trzebnica