Rozkład jazdy Dolnośląskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. na trasie Ratowice - Wrocław
- Ratowice - Czernica - Wojnowice - Jeszkowice - Kamieniec Wrocławski - Wrocław
- Ratowice - Czernica - Jeszkowice - Gajków - Kamieniec Wrocławski - Wrocław
- Ratowice - Czernica - Wojnowice - Jeszkowice - Gajków - Kamieniec Wrocławski - Wrocław
- Ratowice - Czernica - Jeszkowice - Gajków - Kamieniec Wrocławski - Wrocław