Rozkład jazdy DELUX S.C. na trasie Górowo Iławeckie - Bartoszyce
- Górowo Iławeckie - Górowo - Piasty Wielkie - Wiewiórki - Nowa Karczma - Piasek - Wojciechy - Borki - Tolko - Spytajny - Bartoszyce
- Górowo Iławeckie - Gruszyny - Zielenica - Kanie Iławeckie - Piaseczno - Wojtkowo - Rodnowo - Tolko - Spytajny - Bartoszyce