Rozkład jazdy DanBus Spółka z o.o. na trasie Łowicz - Łowicz
- Łowicz - Parma - Polesie - Stachlew - Seligów - Zakulin - Łyszkowice - Kalenice - Bobrowa - Trzcianka - Uchan Górny - Kalenice - Wrzeczko - Gzinka - Nowe Grudze - Jamno - Łowicz
- Łowicz - Jamno - Nowe Grudze - Gzinka - Wrzeczko - Kalenice - Uchan Górny - Trzcianka - Bobrowa - Kalenice - Łyszkowice - Zakulin - Seligów - Stachlew - Polesie - Parma - Łowicz
- Łowicz - Mysłaków - Arkadia - Nieborów - Julianów - Bednary-Wieś - Janowice - Mysłaków - Łowicz