Rozkład jazdy BUS-TRANS na trasie Krynica-Zdrój - Łódź
- Krynica-Zdrój - Łabowa - Nowy Sącz - Czchów - Roztoka - Tarnów - Dąbrowa Tarnowska - Szczucin - Busko-Zdrój - Chmielnik - Kielce - Sielpia Wielka - Końskie - Żarnów - Paradyż - Sulejów - Piotrków Trybunalski - Tuszyn - Łódź