Rozkład jazdy Bus do Twierdzy Rycerz na trasie Paczków - Kłodzko
- Paczków - Kamienica - Złoty Stok - Mąkolno - Laski - Podzamek - Jaszkówka - Kłodzko
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies