Rozkład jazdy Bart Autokary na trasie Srokowo - Kętrzyn
- Srokowo - Leśny Rów - Solanka - Siniec - Nowa Różanka - Stara Różanka - Wopławki - Kętrzyn
- Srokowo - Silec - Leśny Rów - Solanka - Siniec - Nowa Różanka - Stara Różanka - Wopławki - Kętrzyn
- Srokowo - Kosakowo - Jegławki - Kolkiejmy - Ogródki - Jankowice - Niedziały - Niedziałki - Winda - Skierki - Szaty Wielkie - Stara Różanka - Wopławki - Kętrzyn