Rozkład jazdy Bart Autokary na trasie Prosna - Kętrzyn
- Prosna - Sątoczno - Bykowo - Glitajny - Korsze - Podlechy - Korsze - Kraskowo - Chmielnik - Tołkiny - Płutniki - Garbno - Banaszki - Gałwuny - Kętrzyn
- Prosna - Sątoczno - Bykowo - Glitajny - Korsze - Olszynka - Błogoszewo - Warnikajmy - Równina Dolna - Równina Górna - Saduny - Dubliny - Garbno - Banaszki - Gałwuny - Kętrzyn
- Prosna - Sątoczno - Bykowo - Glitajny - Korsze - Glitajny - Parys - Pomnik - Drogosze - Saduny - Dubliny - Garbno - Banaszki - Gałwuny - Kętrzyn