Rozkład jazdy AUTO-LINIE na trasie Wykroty - Bolesławiec
- Wykroty - Czerna - Zebrzydowa - Parzyce - Brzeźnik - Bolesławiec
- Wykroty - Gierałtów - Nowogrodziec - Zabłocie - Brzeźnik - Bolesławiec
- Wykroty - Czerna - Zebrzydowa - Parzyce - Bolesławiec
- Wykroty - Gierałtów - Czerna - Zebrzydowa - Nowogrodziec - Zabłocie - Brzeźnik - Bolesławiec
- Wykroty - Gierałtów - Nowogrodziec - Zabłocie - Brzeźnik - Bolesławiec