Rozkład jazdy AUTO-LINIE na trasie Bolesławiec - Wykroty
- Bolesławiec - Brzeźnik - Parzyce - Zebrzydowa - Czerna - Wykroty
- Bolesławiec - Brzeźnik - Zabłocie - Nowogrodziec - Gierałtów - Wykroty
- Bolesławiec - Brzeźnik - Zabłocie - Nowogrodziec - Zebrzydowa - Czerna - Gierałtów - Wykroty
- Bolesławiec - Brzeźnik - Zabłocie - Nowogrodziec - Gierałtów - Wykroty