Rozkład jazdy AS-BUS na trasie Lublin - Janów Lubelski
- Lublin - Zemborzyce Tereszyńskie - Trojaczkowice - Strzeszkowice Duże - Niedrzwica Duża - Niedrzwica Kościelna - Załucze - Sobieszczany-Kolonia - Sobieszczany - Wilkołaz Pierwszy - Zdrapy - Pułankowice - Kraśnik - Stróża - Słodków Pierwszy - Polichna - Zarajec - Michałówka - Modliborzyce - Kolonia Zamek - Borownica - Janów Lubelski