Rozkład jazdy Arriva RP Sp. z o.o. na trasie Toruń - Grudziądz
- Toruń - Łysomice - Ostaszewo - Grzywna - Chełmża - Wrocławki - Firlus - Kornatowo - Gorzuchowo - Wałdowo Szlacheckie - Grudziądz
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies