Rozkład jazdy Arriva RP Sp. z o.o. na trasie Czersk - Laskowice
- Czersk - Będźmierowice - Szlachta - Śliwice - Śliwiczki - Laski - Łążek - Tleń - Osie - Kwiatki - Czersk Świecki - Dąbrowa - Laskowice
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies