Rozkład jazdy Arriva RP Sp. z o.o. na trasie Czersk - Bydgoszcz
- Czersk - Będźmierowice - Szlachta - Śliwice - Śliwiczki - Laski - Łążek - Tleń - Osie - Kwiatki - Czersk Świecki - Dąbrowa - Laskowice - Terespol Pomorski - Parlin - Pruszcz - Kotomierz - Maksymilianowo - Bydgoszcz
- Czersk - Będźmierowice - Szlachta - Lipowa Tucholska - Rosochatka - Zarośle - Małe Gacno - Zielonka - Wierzchucin - Błądzim - Lipienica - Świekatowo - Lubania-Lipiny - Serock - Wudzyn - Stronno - Maksymilianowo - Bydgoszcz