Rozkład jazdy Arriva RP Sp. z o.o. na trasie Bydgoszcz - Tuchola
- Bydgoszcz - Serock - Wierzchucin - Cekcyn - Tuchola
- Bydgoszcz - Maksymilianowo - Stronno - Wudzyn - Serock - Lubania-Lipiny - Świekatowo - Lipienica - Błądzim - Wierzchucin - Stary Wierzchucin - Cekcyn - Tuchola