Rozkład jazdy Arriva RP Sp. z o.o. na trasie Bydgoszcz - Czersk
- Bydgoszcz - Maksymilianowo - Stronno - Wudzyn - Serock - Lubania-Lipiny - Świekatowo - Lipienica - Błądzim - Wierzchucin - Zielonka - Małe Gacno - Zarośle - Rosochatka - Lipowa Tucholska - Szlachta - Będźmierowice - Czersk