Rozkład jazdy Anita Przewozy Osobowe na trasie Wrocław - Milin
- Wrocław - Mokronos Dolny - Cesarzowice - Gądów - Pietrzykowice - Baranowice - Sadków - Sośnica - Kąty Wrocławskie - Kilianów - Piława - Milin
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies