Rozkład jazdy Aneta Salata na trasie Końskie - Kielce
- Końskie - Nowe Brody - Wincentów - Gatniki - Sielpia Wielka - Miedzierza - Matyniów - Smyków - Salata - Lisie Jamy - Przełom - Mniów - Przyjmo - Ćmińsk - Miedziana Góra - Kostomłoty Drugie - Kostomłoty Pierwsze - Kielce