Rozkład jazdy ANDRE-BUS Sp. z o.o. na trasie Szczytno - Olsztyn
- Szczytno - Szczycionek - Piece - Jęcznik - Grom - Leleszki - Pasym - Pasym - Pasym - Purda Leśna - Marcinkowo - Trękusek - Wojtkowizna - Klewki - Szczęsne - Olsztyn
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies