Rozkład jazdy AGMAR na trasie Rzeszów - Manasterz
- Rzeszów - Tyczyn - Kielnarowa - Borek Stary - Nowy Borek - Brzezówka - Hyżne - Dylągówka - Szklary - Jawornik-Przedmieście - Jawornik Polski - Widaczów - Hadle Szklarskie - Hadle Kańczuckie - Manasterz