Rozkład jazdy Afar - Bus na trasie Narol - Jarosław
- Narol - Płazów - Ruda Różaniecka - Kowalówka - Cieszanów - Dachnów - Lubaczów - Oleszyce - Zalesie - Stare Sioło - Zapałów - Ryszkowa Wola - Makowisko - Koniaczów - Szówsko - Jarosław
- Narol - Płazów - Ruda Różaniecka - Kowalówka - Cieszanów - Dachnów - Lubaczów - Oleszyce - Zalesie - Stare Sioło - Zapałów - Ryszkowa Wola - Makowisko - Koniaczów - Szówsko - Jarosław
- Narol - Płazów - Kowalówka - Cieszanów - Dachnów - Lubaczów - Oleszyce - Zalesie - Stare Sioło - Zapałów - Ryszkowa Wola - Makowisko - Koniaczów - Szówsko - Jarosław