Rozkład jazdy AD na trasie Racławice - Kraków
- Racławice - Janowiczki - Wrocimowice - Kaczowice - Przemęczanki - Przemęczany - Radziemice - Błogocice - Muniaczkowice - Niegardów - Gnatowice - Łososkowice - Skrzeszowice - Goszyce - Wola Luborzycka - Luborzyca - Kocmyrzów - Dojazdów - Sulechów - Prusy - Kraków