Rozkład jazdy AD na trasie Kraków - Racławice
- Kraków - Prusy - Sulechów - Dojazdów - Kocmyrzów - Luborzyca - Wola Luborzycka - Goszyce - Skrzeszowice - Łososkowice - Gnatowice - Niegardów - Muniaczkowice - Błogocice - Radziemice - Przemęczany - Przemęczanki - Kaczowice - Wrocimowice - Janowiczki - Racławice