Rozkład jazdy ABX2bus na trasie Rudniki - Opole
- Rudniki - Faustianka - Strojec - Praszka - Nowa Wieś - Gorzów Śląski - Pawłowice - Kozłowice - Boroszów - Olesno - Łowoszów - Wędrynia - Chudoba - Szumirad - Bierdzany - Opole
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies