Rozkład jazdy ABX2bus na trasie Julianpol - Gorzów Śląski
- Julianpol - Jaworzno - Jaworek - Rudniki - Młyny - Janinów - Dalachów - Gana - Rozterk - Praszka - Nowa Wieś - Gorzów Śląski
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies