Rozkład jazdy ABX2bus na trasie Borek - Mirowszczyzna
- Borek - Rudniki - Nowy Bugaj - Bobrowa - Nowy Bugaj - Cieciułów - Brzeziny - Julianpol - Jaworzno - Mirowszczyzna
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies