Rozkład jazdy ABX2bus na trasie Mirowszczyzna - Borek
- Mirowszczyzna - Jaworzno - Julianpol - Brzeziny - Cieciułów - Nowy Bugaj - Bobrowa - Nowy Bugaj - Rudniki - Borek
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies