Rozkład jazdy A. Fedeńczak na trasie Stargard - Nowogard
- Stargard - Grabowo - Grabowo - Kicko - Moskorze - Załęcze - Łęczyca - Parlino - Darż - Maszewo - Stodólska - Leszczynka - Dębice - Bęczno - Jenikowo - Korytowo - Ostrzyca - Sąpolnica - Nowogard
- Stargard - Grabowo - Grabowo - Kicko - Moskorze - Łęczyca - Parlino - Darż - Maszewo - Stodólska - Leszczynka - Dębice - Bęczno - Jenikowo - Korytowo - Ostrzyca - Sąpolnica - Nowogard