Rozkład jazdy ФОП Смільський М.М. NightExpress" na trasie Lviv - Kherson
- Lviv - Zolochiv - Ternopil - Pidvolochysk - Volochysk - Khmelnytskyi - Letychiv - Lityn - Vinnytsia - Nemyriv - Haisyn - Uman - Odesa - Mykolaiv - Kherson
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies