Rozkład jazdy "Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o. na trasie Skarżysko Książęce - Łódź
- Skarżysko Książęce - Skarżysko-Kamienna - Brzask - Bliżyn - Gilów - Sołtyków - Wólka Plebańska - Stąporków - Czarniecka Góra - Wąsosz Konecki - Końskie - Kornica - Ruda Białaczowska - Petrykozy - Sitowa - Opoczno - Gawrony - Szadkowice - Tomaszówek - Bratków - Jeleń - Tomaszów Mazowiecki - Skrzynki - Zaosie - Wykno - Słotwiny - Koluszki - Żakowice - Gałków Duży - Justynów - Bedoń Przykościelny - Łódź
- Skarżysko Książęce - Skarżysko-Kamienna - Brzask - Bliżyn - Gilów - Sołtyków - Wólka Plebańska - Stąporków - Czarniecka Góra - Wąsosz Konecki - Końskie - Kornica - Ruda Białaczowska - Petrykozy - Sitowa - Opoczno - Gawrony - Szadkowice - Tomaszówek - Bratków - Jeleń - Tomaszów Mazowiecki - Skrzynki - Zaosie - Wykno - Słotwiny - Koluszki - Żakowice - Gałków Duży - Justynów - Bedoń Przykościelny - Łódź