Rozkład jazdy "Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o. na trasie Kutno - Łódź
- Kutno - Witonia - Gawrony - Łęczyca - Sierpów - Ozorków - Chociszew - Grotniki - Jedlicze A - Zgierz - Łódź
- Kutno - Witonia - Gawrony - Łęczyca - Sierpów - Ozorków - Chociszew - Grotniki - Jedlicze A - Zgierz - Łódź