Rozkład jazdy "INTERTRANS" PKS SP. z o.o. w Głogowie na trasie Sława - Sława
- Sława - Wróblów - Śmieszkowo - Sława - Lipinki - Sława
- Sława - Lubogoszcz - Gola - Dębczyn - Lubiatów - Sława
- Sława - Przybyszów - Radzyń - Kuźnica Głogowska - Tarnówek - Tarnów Jezierny - Sława
- Sława - Lubogoszcz - Gola - Sława - Radzyń - Kuźnica Głogowska - Tarnówek - Tarnów Jezierny - Sława
- Sława - Wróblów - Śmieszkowo - Sława - Przybyszów - Lipinki - Sława